Forza4Energy4All 2019
Heeft u vragen over het evenement of uw sponsoring neemt u dan contact op met:
forza4@energy4all.nl
De missie van Stichting Energy4All is het verwerven van zo veel mogelijk financiële middelen om het onderzoek naar effectieve behandeling van energiestofwisselingsziekten te versnellen en te bevorderen.
Elke week worden er in Nederland 1 á 2 kinderen geboren met een energiestofwisselingsziekte. Het is een genadeloze ziekte en er is nog geen medicijn. Slechts de helft van de kinderen met deze ziekte wordt 10 jaar oud en 70% haalt de volwassen leeftijd niet. Er is nu nog geen enkel medicijn beschikbaar. Het onderzoek naar een medicijn voor deze ziekte is van levensbelang, daarmee komen er weer overlevingskansen voor al die kinderen en volwassenen die dat nu niet hebben.
De stichting heeft rechtstreeks contact met Prof. Dr. Jan Smeitink. Hierdoor worden alle sponsorgelden ook direct besteedt aan het onderzoek. https://www.youtube.com/watch?v=-ZZ135_ODog&t=8s
De Gavia, Mortirolo en Stelvio zijn gelegen in de Italiaanse Alpen. De kortste route vanaf Utrecht is 992 km. Hote, Larice Bianca in Bormio, waar we verblijven, is gelegen aan de voet deze machtige reuzen van de Giro d'Italia . Kijk bij "Vorige edities" om een mooie inpressie te krijgen van de uitdaging die je te wachten staat.
Laatste blogs
Bekijk alle