Nog te gaan
Ik wil dat er een medicijn komt waardoor deze ziekte geen levens meer hoeft te kosten. Jesse heeft er niets meer aan maar er zijn nog zo veel zieken (die gaan komen) die er wel wat aan kunnen hebben! Het hebben van (gezonde) kinderen is geen recht of vanzelfsprekendheid maar laten we er met elkaar voor zorgen dat we ons om een MITO niet meer druk hoeven te maken!
Voor dat Jesse van ons weggenomen werd heb ik hem beloofd om zijn strijd tegen zijn ziekte voort te zetten. Dit heb ik de afgelopen jaren mogen doen door veel te fietsen en op die manier Stichting Energy4All en het medicijnonderzoek te promoten. Ook dit jaar zal ik mij weer inzetten voor de lotgenootjes van Jesse.
Volg ons ook op Facebook en Instagram voor het laatste nieuws!
Kan toch niet zo zijn dat er deze week niets gedaan word🤣

(Op zn geboortedag) 15x rond (de begraafplaats) Jesse. Toen ik al snel zag dat de gemiddelde wattage 186 was wilde ik die zo 'finishen' vandaag is het Jesse zijn geboorte dag en vieren we alvast mijn verjaardag. M'n geboortejaar? 1986😉

Meteen mn steen van de Gavia (achterste) neergelegd




Herstart test. Nu nog derailleur verstellen🙈



