Nog te gaan
Ik doe voor de tweede keer mee aan Forza4Energy4All als deelnemer. Ik ga op de fiets en wandelend de drie bergen Gavia, Mortirolo en Stelvio in Italië beklimmen. Dat zal enorm zwaar worden maar zo geef ik al mijn energie voor Willem en zijn lotgenootjes met een energiestofwisselingsziekte die het dagelijks nog zwaarder hebben.
Ik woon in Inzell, Duitsland en net als de rest van team Forza4Willem - Geef energie voor Energy4All, spaar ik ook oud ijzer en probeer ik iedereen hier te motiveren om mee te sparen. Iedereen die het maar horen wil vertel ik over Willem en zijn lotgenoten! Bij speciale acties zoals de collecteweek en de optocht van 2018 kwam ik over naar Nederland.
Komende tijd staan er verschillende sponsoracties op stapel!
Sponsor mij met een donatie en daarmee Stichting Energy4All die het belangrijke medicijnonderzoek steunt. Samen staan we sterk om energiestofwisselingsziekten te stoppen!
Prestaties
Bekijk alleVergeten uit te zetten en op fiets te veranderen....

Wandeling met Michaela
Gegaan om Videos te maken. Vergeten op tijd aan te zetten en ook weer uit 🙈

1x lopen met veranderde steunzolen. Pijnlijke voeten. Rechts iets meer. Maar geen verkramping. Jeej. Maar nog een lange weg te gaan met mijn voet

Later begonnen. Ongeveer 8 graden maar met zon. Veel Wind. Naast de sbalweg fietsen is nóg meer wind. Last van linker Knie bij de laatste 15 km.

17.9 1,4 km naar en terug werk 19.9 12km rondje achter, zie blog followmemove.com 3-10 2,14 ff naar brk